"Спочатку вони вас ігнорують, потім сміються над вами, потім борються з вами, а потім ви перемагаєте"
Махатма Ганді
12/01/17

Після свят у Львові збиратимуть на утилізацію «використані» ялинки


  У Львові на кінець зимових свят з’явиться пункт прийому ялинок на утилізацію. Про це у коментарі Львівському порталу повідомив директор ЛКП «Зелений Львів» Богдан Москвяк.

  За його словами, у львів’ян є можливість самостійно завезти свої ялинки на підприємство «Зелений Львів», що на  вул. Замарстинівській, 167-а. Там у котельні зелених красунь спалять.

  «У нас є котельня. Якщо мешканці повиносять до нас, то ми їх подрібнимо  і спалимо.  Також деякі мешканці ставлять ялинки біля сміттєвих баків, їх ЛКП збирають вантажною машиною і також звозять  до нас», – пояснив він.

  За словами Б. Москвяка, як і минулого року, цьогоріч у Львові буде функціонувати пункт прийому ялинок. Де він буде розташований – стане відомо згодом.

  «Це десь буде десь на наступний тиждень після свят…І тоді буде відомо, де можна буде здати ці ялинки», – уточнив посадовець.

  Нагадаємо, минулого року новорічні ялинки збирали на утилізацію на площі перед університетом імені Івана Франка.

Джерело: "Львівський портал"


Радіаційний фон
м. Київ
0,012 мР/год

м. Чорнобиль
0,024 мР/год


+38 096 458 4248 office@eco-ua.org ecokom пл. Міцкевича, 8,
            м. Львів, Україна, 79000
Під красивою назвою депутатам підсунули антиєвропейський закон
7 лютого 2017 року Верховна Рада України прийняла в другому читанні законопроект №2023 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо виконання... Детальніше...
24
02/2017
На Львівщині знайшли ще один незаконний скотомогильник
В селі Боянець Жовківського району Львівщини активісти виявили незаконний скотомогильник. Тут на значній території зафіксовано рештки свійських тварин, викинуті гнити просто неба. Про... Детальніше...
24
02/2017
Щойно Кабінет міністрів звільнив Заїку А.М. з посади Голови Держекоінспекції
Про це повідомив на своїй сторінці в мережі Facebook міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак. Детальніше...
22
02/2017
Міність екології ініціюватиме звільнення голови Держекоінспекції
17
02/2017