"Спочатку вони вас ігнорують, потім сміються над вами, потім борються з вами, а потім ви перемагаєте"
Махатма Ганді
27/12/16

У Львові та області правоохоронці слідкують за дотриманням правил продажу ялинок


  Правоохоронці спільно з працівниками лісового господарства та екологічною інспекцією з 23 грудня проводять рейдові перевірки у місцях продажу новорічних ялинок і триватимуть вони до середини січня.

  «Під час рейду працівники поліції виявляють незаконну торгівлі ялинок в невстановлених для цього місцях. Таке правопорушення підпадає під ознаки статті 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає накладення штрафу від одного до семи неоподаткованих мінімумів, тобто від 17-ти до 119-ти гривень з конфіскацією майна або без конфіскації», – зазначив інспектор відділу дільничних офіцерів управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції у Львівській обЛасті старший лейтенант поліції Роман Реміта.

  Законність походження ялинок перевіряють працівники лісового господарства.«Перевіряємо документи, а також чи мають продавці супроводжуючі документи на ялинку, чи ялинки чіповані, тобто чи законно дерево заготовлене. Якщо ялинка незаконно добута, тоді ми її вилучаємо і складаємо на правопорушника протокол, який скеровуємо до суду», – зазначив інженер охорони і захисту лісу Львівського лісгоспу Зіновій Олійник.

  Загалом з початком рейдових перевірок було виявлено більше двадцяти недобросовісних продавців святкових дерев. Міру покарання для них призначатиме суд. Порушення правил вирубки та продажу ялинок тягнуть за собою адміністративну, а у деяких випадках і кримінальну відповідальність.

  Кожен покупець також має право перевірити у продавця документи на хвойну продукцію – це товарна гарантія на закупку ялинки та документ про її радіологічний стан (на виявлення екологічної чистоти дерев).

  Правоохоронці закликають потенційних продавців «лівих» красунь не займатися нелегальною вирубкою ялинок, а покупців – не купувати незаконно зрізані деревця.

Джерело:Головне управління Національної поліції у Львівській області


Радіаційний фон
м. Київ
0,012 мР/год

м. Чорнобиль
0,024 мР/год


+38 096 458 4248 office@eco-ua.org ecokom пл. Міцкевича, 8,
            м. Львів, Україна, 79000
Під красивою назвою депутатам підсунули антиєвропейський закон
7 лютого 2017 року Верховна Рада України прийняла в другому читанні законопроект №2023 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо виконання... Детальніше...
24
02/2017
На Львівщині знайшли ще один незаконний скотомогильник
В селі Боянець Жовківського району Львівщини активісти виявили незаконний скотомогильник. Тут на значній території зафіксовано рештки свійських тварин, викинуті гнити просто неба. Про... Детальніше...
24
02/2017
Щойно Кабінет міністрів звільнив Заїку А.М. з посади Голови Держекоінспекції
Про це повідомив на своїй сторінці в мережі Facebook міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак. Детальніше...
22
02/2017
Міність екології ініціюватиме звільнення голови Держекоінспекції
17
02/2017