"Спочатку вони вас ігнорують, потім сміються над вами, потім борються з вами, а потім ви перемагаєте"
Махатма Ганді
27/12/16

Опубліковано графік проведення консультацій по стратегії поводженню з відходами


  Міністерство екології та природних ресурсів з 22 грудня 2016 року розпочало другий етап проведення консультацій у рамках експертних підгруп щодо розроблення остаточного проекту Національної стратегії поводження з відходами.

  Зазначимо, що саме за ініціативи Міністерства екології та природних ресурсів України була утворена міжвідомча робоча група у складі фахівців трьох міністерств та міжнародних партнерів, а також сформовано 6 експертних підгруп, кожна з яких розробляла пропозиції за 7 головними напрямами Національної стратегії поводження з відходами: тверді побутові, промислові, небезпечні, будівельні, відходи с/г, електричні та електронні, а також окремі групи відходів (зокрема, відходи упаковки, медичні відходи тощо).

  Засідання робочих підгруп другого етапу розпочинаються із 22 грудня 2016 року і триватимуть до лютого 2017 року (остаточні дати буде уточнено згодом) у Міністерстві екології та природних ресурсів України.

  Із детальним планом консультацій щодо розробки Національної стратегії поводження з відходами можна ознайомитися ТУТ.

  Форма для надання пропозицій до першої редакції проекту Національної стратегії поводження з відходами розміщена ТУТ.

  Довідки за телефоном: (044) 206 31 06

  Нагадаємо: Мінприроди півроку тому виступило з ініціативою створити єдиний документ загальнонаціонального рівня, який би дозволив системно підійти до проблеми збирання, переробки та утилізації сміття. Над створенням Стратегії весь цей час працювала міжвідомча робоча група, до складу якої увійшли представники Міністерства екології та природних ресурсів, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства, а також представники німецької федеральної компанії GIZ, Європейського банку реконструкції та розвитку, проектів технічної допомоги ЄС.

  Для подальшого громадського обговорення Мінприроди оприлюднило технічну редакцію проекту Національної стратегії поводження з відходами.

  Ознайомитися з текстом можна за посиланням.

Джерело: Урядовий портал


Радіаційний фон
м. Київ
0,012 мР/год

м. Чорнобиль
0,024 мР/год


+38 096 458 4248 office@eco-ua.org ecokom пл. Міцкевича, 8,
            м. Львів, Україна, 79000
Під красивою назвою депутатам підсунули антиєвропейський закон
7 лютого 2017 року Верховна Рада України прийняла в другому читанні законопроект №2023 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо виконання... Детальніше...
24
02/2017
На Львівщині знайшли ще один незаконний скотомогильник
В селі Боянець Жовківського району Львівщини активісти виявили незаконний скотомогильник. Тут на значній території зафіксовано рештки свійських тварин, викинуті гнити просто неба. Про... Детальніше...
24
02/2017
Щойно Кабінет міністрів звільнив Заїку А.М. з посади Голови Держекоінспекції
Про це повідомив на своїй сторінці в мережі Facebook міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак. Детальніше...
22
02/2017
Міність екології ініціюватиме звільнення голови Держекоінспекції
17
02/2017