Комітет екологічного порятунку України

"Світ досить великий, щоб задовольнити потреби будь-якої людини, але занадто малий, щоб задовольнити людську жадібність" - Махатма Ганді

Пошук


Опитування

Ви читаєте склад продуктів, котрі купляєте?
Так, читаю
Ні, не читаю
Інколи
Мені не важливо, що пишуть
За ГМО і Е майбутнє


Всього проголосувало: 36 Результати

Погода



Радіаційний фон


м. Київ - 0,012 мР/год


м. Чорнобиль - 0,026 мР/год

Новини

В парку Горького знову зрубують дерева. З’явився паркан з колючим дротом


Сьогодні на "дорозі смерті" в Парку Горького було вирубано близько 50 дерев. За словами виконроба документів на проведення вирубування у нього немає, - повідомила КЕПУ ініціативна група.

Вчора, за інформацією із ЗМІ, до порядку денного Харківського міськвиконкому питання про продовження вирубування на дорозі вносилося, але було знято буквально в останню мить.

Нагадаємо, що міськвиконком 19 травня прийняв рішення № 156 про зніс на даній території 503 дерев.

Всього, до сьогоднішнього дня, за підрахунками громадськості, було знесені близько 1 800. І ось тепер - нове вирубування.

Крім цього кілька днів тому будівельники з боку вул. Динамівців почали обгороджувати дорогу трамвайними шпалами, обтягнутими колючим дротом. Отже увечері до дороги підходити небезпечно: у темноті "колючки" не видно. На сьогоднішній день обгороджена приблизно половина дороги.

При повному або частковому використанні матеріалів ресурсу Комітету посилання на "Комітет екологічного порятунку України" є обов'язковим. Комітет не несе відповідальності за інформацію наведену в не редакційних або рекламних матеріалах. Думка Комітету не завжди збігається з думкою авторів. © 2006-2010 Комітет екологічного порятунку України
Новини Західної України JeyNews.com.ua - джерело важливої інформації Екоклуб "Зелена Хвиля" Якість життя Орхуський центр Республика Мечта «Let’s do it Kyiv! Зробимо Київ чистим!»