Китай засадить 84 тис. км2 деревами для боротьби з забрудненням повітря Сьогодні у Львівській Політехніці відбудеться круглий стіл «Сонячна енергетика Львівщини» У Бродівському районі знищили єдину в Україні популяцію Spiranthes amoena Сьогодні День біологічного різноманіття! Для вивчення зміни клімату у Непалі побудують "Вертикальний університет" Утилізація сонячних модулів. Проблеми, регулювання, перспектива Смерть від пластику…. КУРОРТ «СВИДОВЕЦЬ»: МЕГА-ПРОЕКТ ЧИ МЕГА-АФЕРА? Екологічна ситуація України: Найбільші забруднювачі – промислові підприємства Модна індустрія взялася рятувати світ від екологічної катастрофи!!!! Франція та ще чотири країни Європейського Союзу закликали до амбітних цілей скорочення викидів двоокису вуглецю (CO2) для вантажівок, випереджаючи пропозицію Європейської комісії Міжнародне агентство з поновлюваних джерел енергії (IRENA) стверджує, що у світовому секторі чистої енергетики у 2017 році створено більше 500 000 нових робочих місць, що на 5,2% більше, ніж 2016 році. Перший у світі об'єкт UNSW перетворює е-відходи в багаторазові матеріали ЩОРІЧНО В СВІТІ 7 МЛН ОСІБ ПОМИРАЮТЬ ЧЕРЕЗ ЗАБРУДНЕННЯ ПОВІТРЯ – ВООЗ «Нас труять», - львів’яни більше не мовчатимуть, бо задихаються 32 РОКИ ВІД ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ Щойно Уряд підтримав Мінприроди і розроблену нами нову Стратегію державної екологічної політики до 2030 року. Вона повністю відповідає сучасним викликам і сформована за принципом подібних документів у Європейському Союзі Україна розробила законодавчий пакет системи моніторингу парникових газів Гумовці з жувальної гумки! При Мінприроди створять робочу групу з розробки Національної стратегії попередження та контролю за розповсюдженням інвазійних чужорідних видів Енергетичні тренди в українському агробізнесі У Швеції тепер є дорога, яка заряджає електрокари Перша у світі комбінована гідро-сонячна електростанція Перехід на екологічне упакування гігантів харчової промисловості Мінприроди з Міносвіти започатковують в українських школах культуру сталого споживання Петиція до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Міністерства екології та природних ресурсів України щодо Обмеження імпорту, виробництва та обігу тонких поліетиленових пакетів в Україні. Мінрегіон затвердив нові ДБН Сьогодні в Україні набув чинності закон № 2354-VIII «Про стратегічну екологічну оцінку»
"Спочатку вони вас ігнорують, потім сміються над вами, потім борються з вами, а потім ви перемагаєте"
Махатма Ганді
06/09/10

В Японії за крадіжку китового м'яса засуджені активісти GreenpeaceСуд округу Аоморі засудив в понеділок двох японських активістів Greenpeace до одного року позбавлення волі умовно кожного за крадіжку китового м'яса. Як стверджують засуджені Юнічі Сато і Тору Сузукі, вони вкрали м'ясо для того, щоб довести незаконну торгівлю ним.

"Кожен обвинувачений міг бути засуджений до 18 місяців позбавлення волі за крадіжку, якби районний суд порту Аоморі погодився б з вимогами прокуратури", - говориться в повідомленні агентства.

У травні 2008 року японськими співробітниками Greenpeace Юнічі Сато і Тору Сузукі вдалося перехопити одну з коробок з китовим м'ясом, винесену співробітниками дослідницького китобійного судна Nisshin Maru під виглядом особистих речей, і доставити її в прокуратуру як доказ розкрадань. Було почато розслідування, проте незабаром справа про незаконну торгівлю м'ясом була припинена, а співробітники Greenpeace були арештовані по звинуваченню в крадіжці.

Напередодні судового засідання, акції на підтримку двох японських захисників китів проходили по всьому світу.

Екологи виступають проти китобійного промислу Японії і активно заважають японським китобоям полювати на цих морських ссавців. Не дивлячись на заборону комерційного вилову китів, встановлену угодою 1986 року, Японія продовжує їх промисел, посилаючись на положення угоди, що дозволяє проводити дослідження на китах з можливим летальним результатом, чим викликає критику з боку таких країн, як Австралія, Великобританія і Нова Зеландія, а також привертає постійну увагу екологів всього світу. На їх думку, китове м'ясо поступає на продаж у фешенебельні ресторани.

На початку 2009 року екологи заявляли, що Японія, яка рахує полювання на китів культурною традицією, змогла добути лише 679 китів, не дивлячись на плани зловити 850 тварин.

кино

Радіаційний фон
м. Київ
0,012 мР/год

м. Чорнобиль
0,024 мР/год


+38 096 458 4248 office@eco-ua.org ecokom пл. Міцкевича, 8,
            м. Львів, Україна, 79000
Сьогодні у Львівській Політехніці відбудеться круглий стіл «Сонячна енергетика Львівщини»
НУ «Львівська політехніка» спільно з Львівською обласною державною адміністрацією проведуть круглий стін на тему «Сонячна енергетика Львівщини» Раніше ми писали про тенденцію розвитку галузі... Детальніше...
25
05/2018
У Бродівському районі знищили єдину в Україні популяцію Spiranthes amoena
На території заказника «Кемпа», що у Бродівському районі на Львівщині, пожежа винищила понад 3 гектари рослинності, серед яких занесені до Червоної книги України.... Детальніше...
24
05/2018
Сьогодні День біологічного різноманіття!
Організація Об'єднаних Націй оголосила 22 травня Міжнародним днем біологічного різноманіття (IDB), щоб поглибити розуміння та обізнаність про проблеми біорізноманіття. Генеральною Асамблеєю ООН наприкінці 1993... Детальніше...
22
05/2018
Утилізація сонячних модулів. Проблеми, регулювання, перспектива
Утилізація сонячних модулів. Проблеми, регулювання, перспектива Зважаючи на популярність «Зеленого тарифу» Ми все частіше чуємо про відкриття нових сонячних електростанцій. Так станом на травень... Детальніше...
18
05/2018