"Спочатку вони вас ігнорують, потім сміються над вами, потім борються з вами, а потім ви перемагаєте"
Махатма Ганді
30/07/10

Прийнята резолюція, що закріплює право людини на чисту водуУ середу, 28 липня, Генеральна асамблея ООН прийняла резолюцію, що закріплює право людини на чисту питну воду і санітарію.

За ухвалення резолюції було подано 122 голоси. Як повідомляє джерело, представники 41 країни, включаючи Канаду, США, Великобританію та Австралію, під час голосування щодо резолюції утрималися.

"Право на безпечну та чисту питну воду і санітарію має важливе значення для повноцінного життя і повного здійснення всіх прав людини", - йдеться в резолюції.

У документі наголошується, що більше 800 мільйонів людей у світі не мають доступу до питної води, а понад 2,5 мільярда людей позбавлені доступу до елементарних санітарних умов.

Генасамблея закликає уряди і міжнародні організації активізувати зусилля щодо забезпечення кожної людини чистою питною водою, виділяючи фінансові кошти і передаючи країнам, що розвиваються, відповідні технології.

Нагадаємо, що згідно з даними ООН, вже сьогодні кількість людей, які помирають від неякісної та небезпечної питної води, перевершує кількість жертв усіх форм насильства, включаючи війни і збройні конфлікти.

кино

Радіаційний фон
м. Київ
0,012 мР/год

м. Чорнобиль
0,024 мР/год


+38 096 458 4248 office@eco-ua.org ecokom пл. Міцкевича, 8,
            м. Львів, Україна, 79000
Під красивою назвою депутатам підсунули антиєвропейський закон
7 лютого 2017 року Верховна Рада України прийняла в другому читанні законопроект №2023 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо виконання... Детальніше...
24
02/2017
На Львівщині знайшли ще один незаконний скотомогильник
В селі Боянець Жовківського району Львівщини активісти виявили незаконний скотомогильник. Тут на значній території зафіксовано рештки свійських тварин, викинуті гнити просто неба. Про... Детальніше...
24
02/2017
Щойно Кабінет міністрів звільнив Заїку А.М. з посади Голови Держекоінспекції
Про це повідомив на своїй сторінці в мережі Facebook міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак. Детальніше...
22
02/2017
Міність екології ініціюватиме звільнення голови Держекоінспекції
17
02/2017