Китай засадить 84 тис. км2 деревами для боротьби з забрудненням повітря Сьогодні у Львівській Політехніці відбудеться круглий стіл «Сонячна енергетика Львівщини» У Бродівському районі знищили єдину в Україні популяцію Spiranthes amoena Сьогодні День біологічного різноманіття! Для вивчення зміни клімату у Непалі побудують "Вертикальний університет" Утилізація сонячних модулів. Проблеми, регулювання, перспектива Смерть від пластику…. КУРОРТ «СВИДОВЕЦЬ»: МЕГА-ПРОЕКТ ЧИ МЕГА-АФЕРА? Екологічна ситуація України: Найбільші забруднювачі – промислові підприємства Модна індустрія взялася рятувати світ від екологічної катастрофи!!!! Франція та ще чотири країни Європейського Союзу закликали до амбітних цілей скорочення викидів двоокису вуглецю (CO2) для вантажівок, випереджаючи пропозицію Європейської комісії Міжнародне агентство з поновлюваних джерел енергії (IRENA) стверджує, що у світовому секторі чистої енергетики у 2017 році створено більше 500 000 нових робочих місць, що на 5,2% більше, ніж 2016 році. Перший у світі об'єкт UNSW перетворює е-відходи в багаторазові матеріали ЩОРІЧНО В СВІТІ 7 МЛН ОСІБ ПОМИРАЮТЬ ЧЕРЕЗ ЗАБРУДНЕННЯ ПОВІТРЯ – ВООЗ «Нас труять», - львів’яни більше не мовчатимуть, бо задихаються 32 РОКИ ВІД ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ Щойно Уряд підтримав Мінприроди і розроблену нами нову Стратегію державної екологічної політики до 2030 року. Вона повністю відповідає сучасним викликам і сформована за принципом подібних документів у Європейському Союзі Україна розробила законодавчий пакет системи моніторингу парникових газів Гумовці з жувальної гумки! При Мінприроди створять робочу групу з розробки Національної стратегії попередження та контролю за розповсюдженням інвазійних чужорідних видів Енергетичні тренди в українському агробізнесі У Швеції тепер є дорога, яка заряджає електрокари Перша у світі комбінована гідро-сонячна електростанція Перехід на екологічне упакування гігантів харчової промисловості Мінприроди з Міносвіти започатковують в українських школах культуру сталого споживання Петиція до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Міністерства екології та природних ресурсів України щодо Обмеження імпорту, виробництва та обігу тонких поліетиленових пакетів в Україні. Мінрегіон затвердив нові ДБН Сьогодні в Україні набув чинності закон № 2354-VIII «Про стратегічну екологічну оцінку»
"Спочатку вони вас ігнорують, потім сміються над вами, потім борються з вами, а потім ви перемагаєте"
Махатма Ганді
05/07/10

Вимирання бджіл може спровокувати брак продовольства в БританіїВеликобританія може зіткнутися з продовольчою кризою із-за скорочення популяції медоносних бджіл, пише видання Daily Telegraph.

Бджоли як обпилювачі рослин "відповідальні" за кожен третій шматок нашої їжі. Отже, якщо зникнуть комахи, що обпилюють певні види флори, фермери не зможуть вирощувати такі культури, як яблука і гарбуз. Вчені також побоюються, що брак комах-обпилювачів може стати причиною того, що не обпилені належним чином види не зможуть зростати. До речі, ще Альберт Ейнштейн передбачав, що якщо бджоли зникнуть з лиця землі, людина зможе прожити після цього всього чотири роки.

Попередні дослідження показували, що бджолина популяція в Англії скорочується швидше, ніж де-небудь в Європі. Ситуація настільки серйозна, що британський уряд запустив проект Insect Pollinator Initiative вартістю 10 мільйонів фунтів стерлінгів, мета якого - з'ясувати причини вимирання бджіл і інших комах. Пошуками відповіді на це питання займатимуться декілька університетів і дослідницьких організацій.

Так, співробітники Університету Данді перевірять, чи шкодять певні пестициди нервовій системі бджіл і чи позбавляють комах можливості виконувати виляючий танець, за допомогою якого вони показують родичам точне розташування джерела корму. А фахівці з Брістольського університету з'ясують, яке оточення найпридатніше для бджіл: міське середовище або монокультура із зернових в сільській місцевості.

Досі вченим важко пояснити, чому вмирають бджоли. У числі основних причин називалися ізраїльський вірус гострого паралічу, кліща варроа, обробку рослин пестицидами, втрату генетичної різноманітності в комерційних популяціях і зміну клімату. Експерти з Французького національного інституту сільськогосподарських досліджень пропонують свою версію: бджіл вбиває рослинна одноманітність. При живленні пилком з одного виду рослин у комах слабіє імунна система, і вони не можуть забезпечувати своїй "сім'ї" належний антисептичний захист.

Читайте також:

У світі продовжує скорочуватися популяція бджіл

До 2035 року можуть зникнути бджоли

кино

Радіаційний фон
м. Київ
0,012 мР/год

м. Чорнобиль
0,024 мР/год


+38 096 458 4248 office@eco-ua.org ecokom пл. Міцкевича, 8,
            м. Львів, Україна, 79000
Сьогодні у Львівській Політехніці відбудеться круглий стіл «Сонячна енергетика Львівщини»
НУ «Львівська політехніка» спільно з Львівською обласною державною адміністрацією проведуть круглий стін на тему «Сонячна енергетика Львівщини» Раніше ми писали про тенденцію розвитку галузі... Детальніше...
25
05/2018
У Бродівському районі знищили єдину в Україні популяцію Spiranthes amoena
На території заказника «Кемпа», що у Бродівському районі на Львівщині, пожежа винищила понад 3 гектари рослинності, серед яких занесені до Червоної книги України.... Детальніше...
24
05/2018
Сьогодні День біологічного різноманіття!
Організація Об'єднаних Націй оголосила 22 травня Міжнародним днем біологічного різноманіття (IDB), щоб поглибити розуміння та обізнаність про проблеми біорізноманіття. Генеральною Асамблеєю ООН наприкінці 1993... Детальніше...
22
05/2018
Утилізація сонячних модулів. Проблеми, регулювання, перспектива
Утилізація сонячних модулів. Проблеми, регулювання, перспектива Зважаючи на популярність «Зеленого тарифу» Ми все частіше чуємо про відкриття нових сонячних електростанцій. Так станом на травень... Детальніше...
18
05/2018