Китай засадить 84 тис. км2 деревами для боротьби з забрудненням повітря Сьогодні у Львівській Політехніці відбудеться круглий стіл «Сонячна енергетика Львівщини» У Бродівському районі знищили єдину в Україні популяцію Spiranthes amoena Сьогодні День біологічного різноманіття! Для вивчення зміни клімату у Непалі побудують "Вертикальний університет" Утилізація сонячних модулів. Проблеми, регулювання, перспектива Смерть від пластику…. КУРОРТ «СВИДОВЕЦЬ»: МЕГА-ПРОЕКТ ЧИ МЕГА-АФЕРА? Екологічна ситуація України: Найбільші забруднювачі – промислові підприємства Модна індустрія взялася рятувати світ від екологічної катастрофи!!!! Франція та ще чотири країни Європейського Союзу закликали до амбітних цілей скорочення викидів двоокису вуглецю (CO2) для вантажівок, випереджаючи пропозицію Європейської комісії Міжнародне агентство з поновлюваних джерел енергії (IRENA) стверджує, що у світовому секторі чистої енергетики у 2017 році створено більше 500 000 нових робочих місць, що на 5,2% більше, ніж 2016 році. Перший у світі об'єкт UNSW перетворює е-відходи в багаторазові матеріали ЩОРІЧНО В СВІТІ 7 МЛН ОСІБ ПОМИРАЮТЬ ЧЕРЕЗ ЗАБРУДНЕННЯ ПОВІТРЯ – ВООЗ «Нас труять», - львів’яни більше не мовчатимуть, бо задихаються 32 РОКИ ВІД ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ Щойно Уряд підтримав Мінприроди і розроблену нами нову Стратегію державної екологічної політики до 2030 року. Вона повністю відповідає сучасним викликам і сформована за принципом подібних документів у Європейському Союзі Україна розробила законодавчий пакет системи моніторингу парникових газів Гумовці з жувальної гумки! При Мінприроди створять робочу групу з розробки Національної стратегії попередження та контролю за розповсюдженням інвазійних чужорідних видів Енергетичні тренди в українському агробізнесі У Швеції тепер є дорога, яка заряджає електрокари Перша у світі комбінована гідро-сонячна електростанція Перехід на екологічне упакування гігантів харчової промисловості Мінприроди з Міносвіти започатковують в українських школах культуру сталого споживання Петиція до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Міністерства екології та природних ресурсів України щодо Обмеження імпорту, виробництва та обігу тонких поліетиленових пакетів в Україні. Мінрегіон затвердив нові ДБН Сьогодні в Україні набув чинності закон № 2354-VIII «Про стратегічну екологічну оцінку»
"Спочатку вони вас ігнорують, потім сміються над вами, потім борються з вами, а потім ви перемагаєте"
Махатма Ганді
25/06/10

У Німеччині "випадково" вирощують ГМ-кукурудзуСорт генетично модифікованої кукурудзи NK603, заборонений для культивування в країнах ЄС, був "випадково" висаджений в семи землях Німеччини, включаючи Баварію, Баден-Вюртемберг і Нижню Саксонію, повідомляє ББС.

Як і чому це сталося, поки не ясно, але помилка може обійтися німецьким фермерам в мільйони євро, оскільки трансгенний злак доведеться знищити.

Американська фірма Pioneer Hi-Bred, постачальник насіння, стверджує, що рівень гм-зараження звичайних злаків незначний - не перевищує 0,03%. Ніби сорт NK603 вирощувався всього на двох тисячах гектарів.

А ось в організації "Грінпіс" інші відомості: заборонений гм-маїс розташовувався на 3 тисячах гектарів, тобто показник зараження дорівнює 0,1%, що еквівалентно 100 рослинам на гектар. Крім того, за інформацією природо-захисників, влада Німеччини дізналися про гм-зараження на початку березня, але із-за бюрократичної тяганини фермери були оповіщені лише зараз.

Євросоюз схвалив виробництво декількох сортів генетично модифікованих рослин, включаючи кукурудзу MON810, виведену американською фірмою Monsanto. Комерційна культивація MON810 ведеться в Іспанії, Португалії і Чехії. А ось Франція, Німеччина, Австрія, Греція і ще декілька країн торік категорично відмовилися від цього трансгенного сорту, щоб уникнути зараження нормальних злаків.

Незабаром країни ЄС можуть отримати право забороняти на своїх територіях генетично модифіковані злаки, навіть якщо вони визнані безпечними і схвалені для вирощування і вживання. Відповідний проект змін в правилах буде переданий на розгляд в Європарламент в липні. Імовірно, зміни наберуть чинності через пару років, зазначає видання.

Нагадаємо, в березні 2010 р. міністр сільського господарства Італії Лука Зайя оголосив про заборону на культивування генетично модифікованої кукурудзи на італійській території "з міркувань обережності".

кино

Радіаційний фон
м. Київ
0,012 мР/год

м. Чорнобиль
0,024 мР/год


+38 096 458 4248 office@eco-ua.org ecokom пл. Міцкевича, 8,
            м. Львів, Україна, 79000
Сьогодні у Львівській Політехніці відбудеться круглий стіл «Сонячна енергетика Львівщини»
НУ «Львівська політехніка» спільно з Львівською обласною державною адміністрацією проведуть круглий стін на тему «Сонячна енергетика Львівщини» Раніше ми писали про тенденцію розвитку галузі... Детальніше...
25
05/2018
У Бродівському районі знищили єдину в Україні популяцію Spiranthes amoena
На території заказника «Кемпа», що у Бродівському районі на Львівщині, пожежа винищила понад 3 гектари рослинності, серед яких занесені до Червоної книги України.... Детальніше...
24
05/2018
Сьогодні День біологічного різноманіття!
Організація Об'єднаних Націй оголосила 22 травня Міжнародним днем біологічного різноманіття (IDB), щоб поглибити розуміння та обізнаність про проблеми біорізноманіття. Генеральною Асамблеєю ООН наприкінці 1993... Детальніше...
22
05/2018
Утилізація сонячних модулів. Проблеми, регулювання, перспектива
Утилізація сонячних модулів. Проблеми, регулювання, перспектива Зважаючи на популярність «Зеленого тарифу» Ми все частіше чуємо про відкриття нових сонячних електростанцій. Так станом на травень... Детальніше...
18
05/2018