Хто на Закарпатті лобіює будівництво малих ГЕС Житло з конопель «Дев’ять на одній»: жителі Великого Бичкова переймаються власною безпекою через будівництво каскаду малих ГЕС на Шопурці Екстремальна погода - "обличчя зміни клімату" У той час коли нас заливає дощами, німецькі фермери вимагають 1 млрд. євро на допомогу від посухи Громада Мукачева проти МГЕС Знайомтеся з зростаючим джерелом викидів парникових газів 23 липня в Україні починає діяти закон про енергоефективність будівель Щодо перевірки суб’єктів господарювання у сфері харчової промисловості Ні! пластиковим соломинкам у Starbucks Китай та ЄС підтверджують Паризьку угоду ООН та зобов'язуються збільшити співпрацю Чим годують нас полиці супермаркетів… Завідувач кафедри ЕЗП професор Мирослав Мальований: камінь спотикання Грибовицького сміттєзвалища У Лондоні встановили лавки, які очищають повітря Встановлено причину загибелі бджіл Боротьба за їжу Як Еверест перетворюється у гору сміття Повітря отруєне автомобілями Брудні річки України Їсти не можна відмовитись 22 факти про пластикове забруднення 15 червня Всесвітній день вітру Мінприроди розпочало обговорення змін до ліцензійних умов в сфері поводження з небезпечними відходами Програма проведення круглого столу «Вітрова енергетика Львівщини» Влада б'є на сполох через погіршення стану довкілля на Донбасі Загибель бджіл у Кульчиївці, або чому ми не цінуємо наших бджіл Здоровому харчуванню шкодять пестициди Експерти стверджують, що ціна сонячної енергії може стати ще дешевшою Золотозвалища ЄС та наші сміттєві будні Світ повинен об'єднатися, щоб подолати пластикове забруднення Конференція - Відновлювана енергетика – енергія для миру та демократії Нові кроки ЮНЕП для збереження довкілля Сьогодні Всесвітній день навколишнього середовища КОНКУРС грантів для об'єднаних громад, які хочуть розвивати екологічні види транспорту Про Не….безпечність харчових продуктів Львів отримав 35 млн. євро на будівництво сміттєпереробного комплексу та рекультивацію Грибовицького полігону ТПВ В Польщі теж горять відходи МГЕС у Нижньому Бистрому: розумна інвестиція чи вирок для Ріки На Закарпатті селяни невдоволені сусідством із міні-ГЕС та нарікають на інвестора через невиконання обіцянок Стан та перспективи розвитку малої гідроенергетики Львівщини Китай засадить 84 тис. км2 деревами для боротьби з забрудненням повітря Сьогодні у Львівській Політехніці відбудеться круглий стіл «Сонячна енергетика Львівщини» У Бродівському районі знищили єдину в Україні популяцію Spiranthes amoena Сьогодні День біологічного різноманіття! Для вивчення зміни клімату у Непалі побудують "Вертикальний університет" Утилізація сонячних модулів. Проблеми, регулювання, перспектива Смерть від пластику…. КУРОРТ «СВИДОВЕЦЬ»: МЕГА-ПРОЕКТ ЧИ МЕГА-АФЕРА? Екологічна ситуація України: Найбільші забруднювачі – промислові підприємства Модна індустрія взялася рятувати світ від екологічної катастрофи!!!!
"Спочатку вони вас ігнорують, потім сміються над вами, потім борються з вами, а потім ви перемагаєте"
Махатма Ганді
25/05/18

Китай засадить 84 тис. км2 деревами для боротьби з забрудненням повітря


 

Китай поставив завдання для 60 000 солдатів, збільшити обсяг лісового покриву країни з метою боротьби з однією з основних проблем країни- забрудненням повітря.

Останнім часом країна все інтенсивніше працює над вирішенням екологічних проблем раніше ми згадували про заборону ввезення пластикових відходів з 1 січня 2018 року: http://eco-ua.org/news/10083-perekhid_na_ekologichne_upakuvannja_gigantiv_kharchovoji_promyslovosti

Щодо покращення якості стану повітря, то зазначимо, що у 2017 році Китай вирішив закрити 40 відсотків своїх заводів і оголосив про плани заборону дизельних двигунів. У 2018 році в Китаї побудували «смогову вежу» https://futurism.com/worlds-biggest-smog-tower-offers-hope-polluted-megacities-china/ , яка здатна скоротити забруднення атмосфери приблизно  на 15 відсотків.

Зараз Китай продовжує роботу щодо очищення повітря, запланувавши висадити дерев на площі у  84000 квадратних кілометрів (32 400 квадратних миль).

Зазначимо, що на сьогодні у Китаї ліси займають площу - 208 мільйонів гектарів. Впродовж 2018 року країна сподівається збільшити лісистість з 21 до 23 відсотків. Для цієї роботи буде задіяно близько 60 тисяч солдатів зокрема Полк Народно-визвольної армії, а також національні збройні поліцейські сили The Independent повідомляє, що Чжан Цзяньлун (Zhang Jianlong), голова Державного управління лісового господарства Китаю, заявив, що загальний обсяг лісового покриття країни може становити 26% у менш ніж за два десятиліття.

Більшість військ буде скеровано до сильно забрудненої провінції Хебей поблизу Пекіна, однієї з найбільших проблемних ділянок зі смогом в країні. Провінція зобов'язалася збільшити обсяг лісів до 35% до 2020 року.

https://futurism.com/china-plant-32400-square-miles-trees-combat-air-pollution/

Ця інформація свідчить про те, що Китай серйозно ставиться до проблеми забруднення повітря, але навряд чи додаткові дерева вирішать її, адже незважаючи на 21 % лісистості тут все ще значна кількість смогу.

Зазначимо, що лісистість України становить близько 16%.

Хоча додаткові два відсотки площі зайнятої лісом не змінять кардинально ситуації, але це один з кроків для покращення екологічної ситуації, поряд з забороною дизельних двигунів, розвитком відновлювальної енергетики та скороченням відходів.

За інформацією: https://futurism.com

 

 


Радіаційний фон
м. Київ
0,012 мР/год

м. Чорнобиль
0,024 мР/год


+38 096 458 4248 office@eco-ua.org ecokom пл. Міцкевича, 8,
            м. Львів, Україна, 79000
Хто на Закарпатті лобіює будівництво малих ГЕС
Карпатські річки стали ласим шматком пирога «зеленої енергетики». Закарпаття – не виняток. Про те, хто саме з місцевих політиків, можновладців та бізнесменів має... Детальніше...
03
08/2018
Громада Мукачева проти МГЕС
У п’ятницю 20 липня представники ГО «Комітет екологічного порятунку» взяли участь у публічному обговоренні ризиків будівництва міні-ГЕС у Мукачево, ініційованого ГО «Народна Рада... Детальніше...
24
07/2018
Чим годують нас полиці супермаркетів…
В тому, що молочні продукти корисні для нашого організму вже ніхто не сумнівається. Це зумовлено тим, що вони містять у своєму складі легкозасвоювані... Детальніше...
27
06/2018
Завідувач кафедри ЕЗП професор Мирослав Мальований: камінь спотикання Грибовицького сміттєзвалища
Головні наукові напрями, над якими працює кафедра екології та збалансованого природокористування Інституту сталого розвитку, – природоохоронні технології. Найбільше, що нині хвилює науковців кафедри, –... Детальніше...
26
06/2018