"Спочатку вони вас ігнорують, потім сміються над вами, потім борються з вами, а потім ви перемагаєте"
Махатма Ганді
18/11/16

Консультаційно-робочі підгрупи мінприроди розпочали роботу над покращення проекту національної стратегії поводження з відходами


У Мінприроди у період із 16 листопада до 18 листопада триватимуть засідання консультаційно-робочих підгруп для кожного основного джерела відходів, які охоплені проектом Національної стратегії поводження з відходами.

Як відомо, 28 жовтня 2016 року на засіданні експертної групи було затверджено анотовану структуру Стратегії поводження з відходами, текст якої оприлюднено на офіційному сайті Мінприроди.

Весь цей час Мінприроди приймало від експертів пропозиції та зауваження до майбутнього загальнонаціонального документа, який визначатиме стратегію поводження з відходами.

Починаючи із 16 листопада, у Мінприроди відбуватимуться засідання всіх шести консультаційно-робочих підгруп, на яких розглядаються пропозиції та зауваження за результати аналізу проекту Національної стратегії поводження з відходами.

До складу консультаційно-робочих підгруп увійшли представники різних інституцій, асоціації промислових підприємств, екологічні НУО, дослідні установи, споживчі організації та інші не менш шановані організації.

Консультаційно-робочі підгрупи працюють за напрямками: 

Муніципальні відходи

Відходи будівництва та знесення

Небезпечні відходи

Промислові безпечні відходи

Сільськогосподарські відходи

Відходи електричного та електронного устаткування і використані батарейки та акумулятори

Нагадаємо, раніше Міністр екології та природних ресурсів  Остап Семерак повідомив  про створення робочої групи високого рівня з підготовки Національної стратегії поводження з відходами, в яку увійшли представники Міністерства регіональної політики, Міністерства економіки та міжнародні партнери.

 

Джерело: Міністерство екології та природних ресурсів України


Радіаційний фон
м. Київ
0,012 мР/год

м. Чорнобиль
0,024 мР/год


+38 096 458 4248 office@eco-ua.org ecokom пл. Міцкевича, 8,
            м. Львів, Україна, 79000
Під красивою назвою депутатам підсунули антиєвропейський закон
7 лютого 2017 року Верховна Рада України прийняла в другому читанні законопроект №2023 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо виконання... Детальніше...
24
02/2017
На Львівщині знайшли ще один незаконний скотомогильник
В селі Боянець Жовківського району Львівщини активісти виявили незаконний скотомогильник. Тут на значній території зафіксовано рештки свійських тварин, викинуті гнити просто неба. Про... Детальніше...
24
02/2017
Щойно Кабінет міністрів звільнив Заїку А.М. з посади Голови Держекоінспекції
Про це повідомив на своїй сторінці в мережі Facebook міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак. Детальніше...
22
02/2017
Міність екології ініціюватиме звільнення голови Держекоінспекції
17
02/2017