"Спочатку вони вас ігнорують, потім сміються над вами, потім борються з вами, а потім ви перемагаєте"
Махатма Ганді
19/10/16

У Мінприроди починають роботу експертні підгрупи з розроблення Національної стратегії поводження з відходами


З 19 жовтня 2016 року  розпочинаються засідання експертних підгруп з розроблення проекту Національної стратегії поводження з відходами.

Нагадаємо, що за ініціативи Міністерства екології та природних ресурсів України  була утворена міжвідомча робоча група у складі фахівців трьох міністерств та міжнародних партнерів.

Під час чергового засідання  робочої групи з метою залучення широкого кола фахівців та врахування проблематики  різних видів відходів було визначено перелік відповідних експертних підгруп.

До 12 жовтня  Мінприроди приймало заявки на вступ  до консультативно-робочих груп  за напрямками.  Кожен  бажаючий мав  можливість долучитися до процесу створення Національної стратегії поводження з відходами.

Наразі сформовано 6 експертних підгруп, кожна з яких має  розробити пропозиції за напрямками і розпочати створення Національної стратегії поводження з відходами.

«Залучення  громадських експертів  та представників бізнесу до  розроблення Національної стратегії поводження з відходами дасть можливість створити спільний   фаховий документ з урахуванням усіх експертних пропозицій. Практика залучати громадськість до підготовки важливих для країни стратегій на етапі її формування має показати  позитивний результат. Люди, які живуть у цій державі та  мають знання і  досвід  у цій сфері  повинні брати участь у формуванні  документа,  який у майбутньому  змінить державну політику  у сфері поводження із відходами», - зазначив  заступник директора Департаменту екологічної безпеки Сергій Лук’янчук.

Перші засідання робочих підгруп розпочинаються  із  19  і триватимуть до  21  жовтня в Міністерстві екології та природних ресурсів України.

Детальний графік  роботи експертних підгруп:

19 жовтня о 10 годині відбудеться нарада з експертною підгрупою муніципальних відходів;

19 жовтня о 14.00 годині відбудеться нарада з експертною підгрупою електричного та електронного обладнання, включаючи батарейки;

20 жовтня о 10 годині відбудеться нарада з експертною підгрупою будівельних відходів;

20 жовтня о 14 годині відбудеться нарада з експертною підгрупою відходів сільського господарства;

21 жовтня о 10 годині відбудеться нарада з експертною підгрупою небезпечних відходів;

Детальніша інформація за телефоном (044) 206 31 06.

Наступним етапом стане  винесення до кінця року проекту Національної стратегії поводження з відходами на широке  громадське обговорення.


Радіаційний фон
м. Київ
0,012 мР/год

м. Чорнобиль
0,024 мР/год


+38 096 458 4248 office@eco-ua.org ecokom пл. Міцкевича, 8,
            м. Львів, Україна, 79000
Під красивою назвою депутатам підсунули антиєвропейський закон
7 лютого 2017 року Верховна Рада України прийняла в другому читанні законопроект №2023 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо виконання... Детальніше...
24
02/2017
На Львівщині знайшли ще один незаконний скотомогильник
В селі Боянець Жовківського району Львівщини активісти виявили незаконний скотомогильник. Тут на значній території зафіксовано рештки свійських тварин, викинуті гнити просто неба. Про... Детальніше...
24
02/2017
Щойно Кабінет міністрів звільнив Заїку А.М. з посади Голови Держекоінспекції
Про це повідомив на своїй сторінці в мережі Facebook міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак. Детальніше...
22
02/2017
Міність екології ініціюватиме звільнення голови Держекоінспекції
17
02/2017