"Спочатку вони вас ігнорують, потім сміються над вами, потім борються з вами, а потім ви перемагаєте"
Махатма Ганді
23/01/17

Підконтрольне Мінприроди ДП не змогло прокоментувати наміри утилізувати небезпечні відходи на окупованій території


У Північному регіональному представництві ДП “Укреко-ойл” не змогли прокоментувати, як, не маючи власної матеріально-технічної бази, вони збираються виконати виграний нещодавно тендер “Південної залізниці” на утилізацію небезпечних відходів, повідомляє УНН.

Також у державному підприємстві не знайшли відповіді на питання, чому для виконання тендеру було залучено субпідрядників, які фізично перебувають у м.Горлівка Донецької області (тимчасово окупована територія).

У представництві ДП “Укреко-ойл” журналістам УНН лише повідомили, що керівництво буде після 20 січня, а тому краще звернутися до головного офісу підприємства.

Однак, за вказаними на сайті ДП “Укреко-ойл” контактами ніхто не відповідає.

У Мінприроди також не змогли прокоментувати цю ситуацію на ДП. Наразі редакція УНН очікує відповідь на інформаційний запит від філії “Укрзалізниці” та Департаменту Національної поліції щодо виявлення небезпечних матеріалів та екологічних злочинів.

Нагадаємо, екологи б’ють на сполох. За даними Всеукраїнської екологічної ліги, ДП “Укреко-ойл” не лише порушує таким чином законодавство, а й свідомо не збирається утилізовувати небезпечні відходи.

Джерело: УНН

Радіаційний фон
м. Київ
0,012 мР/год

м. Чорнобиль
0,024 мР/год


+38 096 458 4248 office@eco-ua.org ecokom пл. Міцкевича, 8,
            м. Львів, Україна, 79000
Під красивою назвою депутатам підсунули антиєвропейський закон
7 лютого 2017 року Верховна Рада України прийняла в другому читанні законопроект №2023 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо виконання... Детальніше...
24
02/2017
На Львівщині знайшли ще один незаконний скотомогильник
В селі Боянець Жовківського району Львівщини активісти виявили незаконний скотомогильник. Тут на значній території зафіксовано рештки свійських тварин, викинуті гнити просто неба. Про... Детальніше...
24
02/2017
Щойно Кабінет міністрів звільнив Заїку А.М. з посади Голови Держекоінспекції
Про це повідомив на своїй сторінці в мережі Facebook міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак. Детальніше...
22
02/2017
Міність екології ініціюватиме звільнення голови Держекоінспекції
17
02/2017