Хто на Закарпатті лобіює будівництво малих ГЕС Житло з конопель «Дев’ять на одній»: жителі Великого Бичкова переймаються власною безпекою через будівництво каскаду малих ГЕС на Шопурці Екстремальна погода - "обличчя зміни клімату" У той час коли нас заливає дощами, німецькі фермери вимагають 1 млрд. євро на допомогу від посухи Громада Мукачева проти МГЕС Знайомтеся з зростаючим джерелом викидів парникових газів 23 липня в Україні починає діяти закон про енергоефективність будівель Щодо перевірки суб’єктів господарювання у сфері харчової промисловості Ні! пластиковим соломинкам у Starbucks Китай та ЄС підтверджують Паризьку угоду ООН та зобов'язуються збільшити співпрацю Чим годують нас полиці супермаркетів… Завідувач кафедри ЕЗП професор Мирослав Мальований: камінь спотикання Грибовицького сміттєзвалища У Лондоні встановили лавки, які очищають повітря Встановлено причину загибелі бджіл Боротьба за їжу Як Еверест перетворюється у гору сміття Повітря отруєне автомобілями Брудні річки України Їсти не можна відмовитись 22 факти про пластикове забруднення 15 червня Всесвітній день вітру Мінприроди розпочало обговорення змін до ліцензійних умов в сфері поводження з небезпечними відходами Програма проведення круглого столу «Вітрова енергетика Львівщини» Влада б'є на сполох через погіршення стану довкілля на Донбасі Загибель бджіл у Кульчиївці, або чому ми не цінуємо наших бджіл Здоровому харчуванню шкодять пестициди Експерти стверджують, що ціна сонячної енергії може стати ще дешевшою Золотозвалища ЄС та наші сміттєві будні Світ повинен об'єднатися, щоб подолати пластикове забруднення Конференція - Відновлювана енергетика – енергія для миру та демократії Нові кроки ЮНЕП для збереження довкілля Сьогодні Всесвітній день навколишнього середовища КОНКУРС грантів для об'єднаних громад, які хочуть розвивати екологічні види транспорту Про Не….безпечність харчових продуктів Львів отримав 35 млн. євро на будівництво сміттєпереробного комплексу та рекультивацію Грибовицького полігону ТПВ В Польщі теж горять відходи МГЕС у Нижньому Бистрому: розумна інвестиція чи вирок для Ріки На Закарпатті селяни невдоволені сусідством із міні-ГЕС та нарікають на інвестора через невиконання обіцянок Стан та перспективи розвитку малої гідроенергетики Львівщини Китай засадить 84 тис. км2 деревами для боротьби з забрудненням повітря Сьогодні у Львівській Політехніці відбудеться круглий стіл «Сонячна енергетика Львівщини» У Бродівському районі знищили єдину в Україні популяцію Spiranthes amoena Сьогодні День біологічного різноманіття! Для вивчення зміни клімату у Непалі побудують "Вертикальний університет" Утилізація сонячних модулів. Проблеми, регулювання, перспектива Смерть від пластику…. КУРОРТ «СВИДОВЕЦЬ»: МЕГА-ПРОЕКТ ЧИ МЕГА-АФЕРА? Екологічна ситуація України: Найбільші забруднювачі – промислові підприємства Модна індустрія взялася рятувати світ від екологічної катастрофи!!!!
"Спочатку вони вас ігнорують, потім сміються над вами, потім борються з вами, а потім ви перемагаєте"
Махатма Ганді
17/07/18

Ні! пластиковим соломинкам у Starbucks


 

Глобальний кавовий-гігант Starbucks знищить всі пластикові соломинки з 28 000 магазинів до 2020 року з метою боротьби із забрудненням одноразовим пластиком та стане першим корпоративним гігантом, який запровадить такі зміни.

Після кількох місяців випробувань, багато з яких проводили в Британії, фірма оголосила новину в Twitter.

Французька агентство новин AFP повідомляє, що пластикові соломинки будуть замінені на повторно перероблені кришки, які мають невеликий висувний отвір, що дозволяє споживачам пити напій, як з соломинки. Таку модель вже випробувано для деяких прохолоджувальних напоїв компанії в США та Канаді

Пластикові соломинки виявилися важко перероблюваними, не через матеріал, з якого вони виготовлені, а тому, що вони дуже тонкі для ефективної переробки на виробничих лініях.

Нові кришки, виготовлені з поліпропілену, будуть достатньо великими для переробки машинами, сказав Starbucks.

"Starbucks, нарешті, малює лінію на піску і створює поштовх для інших великих брендів, для наслідування", сказав Кріс Мілн, директор з упаковки.

У магазинах буде автоматично пропонуватися прохолоджувальні напої з новою кришкою, але для «фрапупчіно» кава, змішана з льодом, в магазині запропонують паперові соломки або виготовлені з композитного пластику на основі ферментованого рослинного крохмалю.

За словами Starbucks, не пропонуючи соломинки з напоями, буде заощаджено мільярд соломинок на рік.

Численні представницькі групи, включаючи оcean Conservancy, привітали цей крок.

AFP повідомляє, що кілька європейських країн та міст в США обмежують застосування пластикових соломинок, хоча прямі заборони досі залишаються рідкісними.

У Сіетлі (США) будинок Starbucks, є єдиним який вже заборонив використання пластикових соломинок.

Тиск з боку споживачів призводить до того, що багато компаній займаються переробкою відходів упаковки.

Наприклад McDonald's випробовує використання біологічно розбавлених соломинок для своїх напоїв.

Невдовзі після оголошення Starbucks американські авіакомпанії повідомили, що планують більше не пропонувати пластикові соломинки і не розміщувати палички у своїх салонах, а в подальшому планують повністю відмовитися від використання одноразового пластику.

Починаючи з липня 2018, американські авіалінії заявили, що в залі аеропортів більше не будуть розміщувати пластикові соломинки для напоїв, а натомість буде запропоновано біодеградуючі соломинки та дерев'яні перемішані палички.

Поступова відмова ід одноразового пластику на борту літаків почнеться в листопаді цього року.

За інформацією:  econews

 

 


Радіаційний фон
м. Київ
0,012 мР/год

м. Чорнобиль
0,024 мР/год


+38 096 458 4248 office@eco-ua.org ecokom пл. Міцкевича, 8,
            м. Львів, Україна, 79000
Хто на Закарпатті лобіює будівництво малих ГЕС
Карпатські річки стали ласим шматком пирога «зеленої енергетики». Закарпаття – не виняток. Про те, хто саме з місцевих політиків, можновладців та бізнесменів має... Детальніше...
03
08/2018
Громада Мукачева проти МГЕС
У п’ятницю 20 липня представники ГО «Комітет екологічного порятунку» взяли участь у публічному обговоренні ризиків будівництва міні-ГЕС у Мукачево, ініційованого ГО «Народна Рада... Детальніше...
24
07/2018
Чим годують нас полиці супермаркетів…
В тому, що молочні продукти корисні для нашого організму вже ніхто не сумнівається. Це зумовлено тим, що вони містять у своєму складі легкозасвоювані... Детальніше...
27
06/2018
Завідувач кафедри ЕЗП професор Мирослав Мальований: камінь спотикання Грибовицького сміттєзвалища
Головні наукові напрями, над якими працює кафедра екології та збалансованого природокористування Інституту сталого розвитку, – природоохоронні технології. Найбільше, що нині хвилює науковців кафедри, –... Детальніше...
26
06/2018