"Спочатку вони вас ігнорують, потім сміються над вами, потім борються з вами, а потім ви перемагаєте"
Махатма Ганді
20/11/15

Газифікація вугілля: екологічні активісти Шотландії проти


 

Фонд збереження дикої природи (WWF) в Шотландії виступає проти проектів з підземної газифікації вугілля (UCG), їх підтримують екологи активісти з фракції SNP, а також шотландська Партія зелених.

Незважаючи на щедрі обіцянки бізнесменів, що обіцяють Великобританії стабільний щорічний прибуток близько 13 мільярдів фунтів стерлінгів, екологи не вірять у нешкідливість підземної газифікації і висувають свої доводи проти такого насильства над природою.

Природоохоронне об'єднання декількох екологічних організацій з помітним ім'ям SMAUG (SNP Members Against Unconventional Gas) намагається достукатися до уряду Шотландії і зняти з порядку денного впровадження підземної газифікації вугілля. Паралельно екологи стверджують, що продовження мораторію на гідророзривний видобуток пластового вугілля теж буде корисно довкіллю.

За повідомленнями видання Wordyou, фірма CNR готова побудувати підземний завод з газифікації вугілля в одній з центральних областей Шотландії - Кінкардіне. Ця область економічно «здала» після закриття електростанції, а відродження хімічної промисловості, у зв'язку з появою нового заводу, може пожвавити економіку регіону та підбадьорити ринок праці.

Згідно з даними доповіді консалтингової фірми «Biggar Economics», новий завод CNR гарантує нові робочі місця: 830 при будівництві і ще 350 робочих місць при функціонуванні його протягом найближчих тридцяти років. Бюджет держави при нормальній роботі підземного заводу з газифікації вугілля буде отримувати близько 0,63 мільярда фунтів стерлінгів, левова частка яких буде осідати в шотландської казні.

ZIV

 


Радіаційний фон
м. Київ
0,012 мР/год

м. Чорнобиль
0,024 мР/год


+38 096 458 4248 office@eco-ua.org ecokom пл. Міцкевича, 8,
            м. Львів, Україна, 79000
Під красивою назвою депутатам підсунули антиєвропейський закон
7 лютого 2017 року Верховна Рада України прийняла в другому читанні законопроект №2023 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо виконання... Детальніше...
24
02/2017
На Львівщині знайшли ще один незаконний скотомогильник
В селі Боянець Жовківського району Львівщини активісти виявили незаконний скотомогильник. Тут на значній території зафіксовано рештки свійських тварин, викинуті гнити просто неба. Про... Детальніше...
24
02/2017
Щойно Кабінет міністрів звільнив Заїку А.М. з посади Голови Держекоінспекції
Про це повідомив на своїй сторінці в мережі Facebook міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак. Детальніше...
22
02/2017
Міність екології ініціюватиме звільнення голови Держекоінспекції
17
02/2017