"Спочатку вони вас ігнорують, потім сміються над вами, потім борються з вами, а потім ви перемагаєте"
Махатма Ганді
12/10/15

Пристрасть до кави пов'язали з садизмом і нарцисизмом


 

Психологи з Інсбругського університету (Австрія) пов'язали пристрасть до гіркої їжі, зокрема до гіркої кави, з наявністю у людини психопатичних тенденцій. Результати своїх досліджень автори опублікували в журналі Appetite, а коротко з ними можна ознайомитися на сайті Independent.

Психологи показали кореляцію між частою вживанням гіркої їжі (наприклад, кави і тоніків) зі схильністю людини до макіавеллізму (в широкому сенсі - прагненню маніпулювати іншими), садизму і нарцисизму.

У ході дослідження фахівці вивчили харчові пристрасті до солодкого, солоного, гіркого і кислого близько 500 чоловіків і жінок. Зокрема, вчені попросили оцінити смак таких продуктів, як шоколадний торт, бекон, оцет і редис за шкалою з шести пунктів, починаючи від неприйняття до пристрасті до продукту.

Після цього випробовуваних попросили заповнити чотири анкети. Перша з них дозволяла виміряти рівень агресивності, друга - макіавеллізм і нарцисизм, третя була тестом на велику п'ятірку (екстраверсію, дружелюбність, свідомість, нейротизм і інтелект) і четверта - ступінь прояву садистських нахилів.

Крім встановленого зв'язку між перевагою гірких продуктів і схильністю до макіавеллізму, садизму і нарцисизму, психологи показали наявність впевненої негативної кореляції між чуйністю і співробітництвом і пристрастю до їжі з таким смаком.

Lenta.ru

Читайте також:

Вчені розвінчали міф про стимулюючий ефект кави

Картопля фрі - каміння у нирках, кава - рак

Продовольство як зброя

 


Радіаційний фон
м. Київ
0,012 мР/год

м. Чорнобиль
0,024 мР/год


+38 096 458 4248 office@eco-ua.org ecokom пл. Міцкевича, 8,
            м. Львів, Україна, 79000
Під красивою назвою депутатам підсунули антиєвропейський закон
7 лютого 2017 року Верховна Рада України прийняла в другому читанні законопроект №2023 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо виконання... Детальніше...
24
02/2017
На Львівщині знайшли ще один незаконний скотомогильник
В селі Боянець Жовківського району Львівщини активісти виявили незаконний скотомогильник. Тут на значній території зафіксовано рештки свійських тварин, викинуті гнити просто неба. Про... Детальніше...
24
02/2017
Щойно Кабінет міністрів звільнив Заїку А.М. з посади Голови Держекоінспекції
Про це повідомив на своїй сторінці в мережі Facebook міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак. Детальніше...
22
02/2017
Міність екології ініціюватиме звільнення голови Держекоінспекції
17
02/2017