Китай засадить 84 тис. км2 деревами для боротьби з забрудненням повітря Сьогодні у Львівській Політехніці відбудеться круглий стіл «Сонячна енергетика Львівщини» У Бродівському районі знищили єдину в Україні популяцію Spiranthes amoena Сьогодні День біологічного різноманіття! Для вивчення зміни клімату у Непалі побудують "Вертикальний університет" Утилізація сонячних модулів. Проблеми, регулювання, перспектива Смерть від пластику…. КУРОРТ «СВИДОВЕЦЬ»: МЕГА-ПРОЕКТ ЧИ МЕГА-АФЕРА? Екологічна ситуація України: Найбільші забруднювачі – промислові підприємства Модна індустрія взялася рятувати світ від екологічної катастрофи!!!! Франція та ще чотири країни Європейського Союзу закликали до амбітних цілей скорочення викидів двоокису вуглецю (CO2) для вантажівок, випереджаючи пропозицію Європейської комісії Міжнародне агентство з поновлюваних джерел енергії (IRENA) стверджує, що у світовому секторі чистої енергетики у 2017 році створено більше 500 000 нових робочих місць, що на 5,2% більше, ніж 2016 році. Перший у світі об'єкт UNSW перетворює е-відходи в багаторазові матеріали ЩОРІЧНО В СВІТІ 7 МЛН ОСІБ ПОМИРАЮТЬ ЧЕРЕЗ ЗАБРУДНЕННЯ ПОВІТРЯ – ВООЗ «Нас труять», - львів’яни більше не мовчатимуть, бо задихаються 32 РОКИ ВІД ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ Щойно Уряд підтримав Мінприроди і розроблену нами нову Стратегію державної екологічної політики до 2030 року. Вона повністю відповідає сучасним викликам і сформована за принципом подібних документів у Європейському Союзі Україна розробила законодавчий пакет системи моніторингу парникових газів Гумовці з жувальної гумки! При Мінприроди створять робочу групу з розробки Національної стратегії попередження та контролю за розповсюдженням інвазійних чужорідних видів Енергетичні тренди в українському агробізнесі У Швеції тепер є дорога, яка заряджає електрокари Перша у світі комбінована гідро-сонячна електростанція Перехід на екологічне упакування гігантів харчової промисловості Мінприроди з Міносвіти започатковують в українських школах культуру сталого споживання Петиція до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Міністерства екології та природних ресурсів України щодо Обмеження імпорту, виробництва та обігу тонких поліетиленових пакетів в Україні. Мінрегіон затвердив нові ДБН Сьогодні в Україні набув чинності закон № 2354-VIII «Про стратегічну екологічну оцінку»
"Спочатку вони вас ігнорують, потім сміються над вами, потім борються з вами, а потім ви перемагаєте"
Махатма Ганді
10/05/18

Франція та ще чотири країни Європейського Союзу закликали до амбітних цілей скорочення викидів двоокису вуглецю (CO2) для вантажівок, випереджаючи пропозицію Європейської комісії


 

Французький агентство Reuters заявило, що хоче "визначити амбітні цілі для 2025, 2030 та 2050 років, щоб розширити зусилля по скороченню викидів від транспорту".

Також міністри Ірландії, Литви, Нідерландів та Люксембургу закликають ЄК встановити ціль скорочення викидів CO2 на рівні 2025 року і становитимуть щонайменше 24 відсотки, а 2030 року - 35-45 відсотків.

На відміну від інших країн, таких як Сполучені Штати, Китай, Японія та Канада, ЄС не обмежує викиди вуглекислого газу від вантажівок, що становить чверть викидів у автомобільному транспорті, та становлять лише п'ять відсотків транспортних засобів на дорогах.

16 травня Європейська Комісія запропонує перші в історії ЄС стандарти на CO2 для вантажних автомобілів, після чого їх узгодять з Європейським Парламентом та національними урядами.

Європейська Комісія закликає запровадити у документі пункт перегляду у 2021 році, щоб встановити остаточну ціль на 2030, та при можливості відкоригувати її.

Представники автоіндустрії заявили, що вітають введення стандартів CO2 для вантажівок і що "реалістичний рівень скорочення викидів CO2 у період між 2019 та 2030 роками єна рівні 16 відсоткового зменшенням, а проміжна мета - 7-15 відсотків у 2025 році".

"Оскільки вперше встановлено цілі CO2 для важких транспортних засобів, надзвичайно важливо, щоб вони були розроблені належним чином і відображали різноманітність ринку вантажних автомобілів", - сказав Йоахім Дріс, виконавчий директор автомобілебудування MAN.

ЄС хоче скоротити викиди парникових газів від транспорту як частину задекларованого скорочення викидів щонайменше на 40 відсотків від рівня 1990 року до 2030 року.

Люксембург, Ірландія, Литва та Нідерланди також закликали до "амбітних і обов'язкових продажів 2025 і 2030 років вантажівок з нульовою кількістю викидів для виробників обладнання (виробників оригінальних виробів)".

"Країни-члени чітко розуміють, що вони хочуть, досягнення цілей до 2025 цілей, що забезпечить скорочення викидів парникових газів до 2050 року", - заявив Стів Корнеліс, представник штаб-квартири кампанії "Транспорту та навколишнє середовище".

"Для досягнення цієї мети Європі необхідно ввести до 2025 стандарти, які скоротять викиди нових вантажних автомобілів на 24 відсотки. Менші амбіції можуть поставити під загрозу конкурентоспроможність нашої транспортної галузі та досягнення наших кліматичних цілей".

За інформацією: http://econews.com.au

 


Радіаційний фон
м. Київ
0,012 мР/год

м. Чорнобиль
0,024 мР/год


+38 096 458 4248 office@eco-ua.org ecokom пл. Міцкевича, 8,
            м. Львів, Україна, 79000
Сьогодні у Львівській Політехніці відбудеться круглий стіл «Сонячна енергетика Львівщини»
НУ «Львівська політехніка» спільно з Львівською обласною державною адміністрацією проведуть круглий стін на тему «Сонячна енергетика Львівщини» Раніше ми писали про тенденцію розвитку галузі... Детальніше...
25
05/2018
У Бродівському районі знищили єдину в Україні популяцію Spiranthes amoena
На території заказника «Кемпа», що у Бродівському районі на Львівщині, пожежа винищила понад 3 гектари рослинності, серед яких занесені до Червоної книги України.... Детальніше...
24
05/2018
Сьогодні День біологічного різноманіття!
Організація Об'єднаних Націй оголосила 22 травня Міжнародним днем біологічного різноманіття (IDB), щоб поглибити розуміння та обізнаність про проблеми біорізноманіття. Генеральною Асамблеєю ООН наприкінці 1993... Детальніше...
22
05/2018
Утилізація сонячних модулів. Проблеми, регулювання, перспектива
Утилізація сонячних модулів. Проблеми, регулювання, перспектива Зважаючи на популярність «Зеленого тарифу» Ми все частіше чуємо про відкриття нових сонячних електростанцій. Так станом на травень... Детальніше...
18
05/2018